Santos z Górnikiem?

Zabrzańscy piłkarze podobnie jak w poprzedniej rundzie nie będą mogli udzielać wywiadów na 48 godzin przed meczem. Klub zamierza organizować konferencje prasowe i... nawiązać współpracę z FC Santos.
Już w poprzedniej rundzie trener Ryszard Wieczorek zabronił udzielać swoim piłkarzom wywiadów na 48 godzin przed meczem. W tym sezonie najprawdopodobniej nic się w tej kwestii nie zmieni. – Raczej będzie wyglądało to tak, jak ostatnio. Musimy o tym jeszcze porozmawiać z trenerem. Decyzję podejmiemy w piątek. Uważam jednak, że zawodnicy powinni się koncentrować na meczach – mówi Krzysztof Hetmański, dyrektor sportowy Górnika Zabrze.
Klub rozważa natomiast pomysł organizowania przedmeczowych konferencji prasowych z udziałem trenera oraz piłkarzy. – Musimy się nad tym zastanowić. Jest to ciekawe rozwiązanie. Byłby to znowu jakiś krok do przodu. Tak to wygląda w klubach zachodnich, że przed meczami organizowane są konferencje – mówi Hetmański.
Zabrzanie przed meczem derbowym wyjadą na przedmeczowe zgrupowanie. – Nie mogę zdradzić, gdzie, by nie pojechali za nami kibice (śmiech). Musimy się skoncentrować. Mamy do wyboru dwie opcje. Tyle mogę powiedzieć – ucina tajemniczo Hetmański.
Na niedzielnych derbach ma się pojawić jeden z udziałowców brazylijskiego FC Santos. Wkrótce Górnik ma nawiązać współprace z tym klubem. – Mamy takie plany. Już na ten temat są prowadzone rozmowy. Nie jest jeszcze sprecyzowane, jak taka współpraca miałaby wyglądać – dodaje dyrektor sportowy.

źródło: sportslaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]