Brzęczek: musimy wstrząsnąć drużyną

- Zaczęliśmy to spotkanie bardzo źle. Do momentu zdobycia gola przez Lecha nie potrafiliśmy utrzymać piłki. Stracona bramka nas jak gdyby rozluźniła i zaczęliśmy grać coraz lepiej. Później miałem bardzo dobrą okazję, żeby wyrównać, ale jej nie wykorzystałem - powiedział po porażce z Lechem Poznań 0:3 Jerzy Brzęczek, kapitan Górnika Zabrze. 

- Do końca pierwszej połowy stworzyliśmy kilka sytuacji i utrzymywaliśmy się przy piłce. Drugą połowę zaczęliśmy bardzo przyzwoicie, ale po stałym fragmencie gry straciliśmy drugiego gola. Wtedy odkryliśmy się i Lech miał szansę, żeby nas kontrować, a na pewno ma w swoich szeregach takich piłkarzy i takie umiejętności, żeby to wykorzystać.

- Nasi kibice wywiesili transparent „Zero tolerancji”. Dla kogo i dla czego? O to należy zapytać przede wszystkim kibiców. My, piłkarze, rozumiemy rozczarowanie kibiców i to, że po trzech spotkaniach mamy jeden punkt. To nie jest to, czego wszyscy oczekiwali. Chciałem tylko przypomnieć, że w poprzednim sezonie wystartowaliśmy jeszcze gorzej, a po trzech meczach mieliśmy trzy porażki. Teraz mamy punkt.

- Następne spotkanie gramy u siebie z Legią – bardzo trudne, bardzo ciężkie. Na pewno gra, którą prezentujemy jest zdecydowanie poniżej tego, na co nas stać. Musimy poważnie porozmawiać, może troszeczkę wstrząsnąć drużyną, żebyśmy znowu zaczęli grać na takim poziomie, do jakiego jesteśmy predysponowani.

źródło: Wirtualna PolskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]