Niemiecki trop Szulika

4 stycznia wyjeżdżam z kraju i mam nadzieję, że tego samego dnia podpiszę nowy kontrakt - twierdzi Marcin Szulik, były piłkarz Górnika Zabrze. Szulik wczoraj odwiedził stadion na Roosevelta, gdzie spotkał się z prezesem Zbigniewem Koźmińskim. - Jesteśmy rozliczeni. Marcin ma ciekawą ofertę, już ponad miesiąc temu wiedzieliśmy, że nie podpiszemy nowego kontraktu - twierdzi prezes Górnika.
Szulik Sylwestra spędzi w Zabrzu. Gdzie będzie grał w 2004 roku? Z pewnych informacji wynika, że w drugiej lidze niemieckiej, choć sam piłkarz na razie nie chce mówić o konkretach. - Jeżeli podpiszę kontrakt, to tydzień będę trenował w klubie, a potem jedziemy na zgrupowanie w cieplejsze rejony Europy. Miałem propozycję z trzech klubów polskiej ligi, ale stawiałem sprawę uczciwie. Najpierw ewentualny wyjazd za granicę, potem rozmowy w kraju. Wszystko wskazuje na to, że jednak podpiszę kontrakt, choć póki to się nie stało, lepiej dmuchać na zimne - dodaje Szulik.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]