Czterech Brazylijczyków przyleci do Zabrza

Nadal nie wiadomo, gdzie będzie grał od stycznia Paweł Pęczak. Mimo ważnego kontraktu, Górnik doszedł z piłkarzem do porozumienia i może on odejść bez sumy odstępnego. Wiemy jednak to, że Pęczak otrzymał ofertę wyjazdu do Chin.
- Nie jesteśmy zainteresowani odejściem z Zabrza Madrina Piegzika - twierdzi prezes Górnika Zbigniew Koźmiński. Piegzik jesienią grał niewiele i był na liście życzeń drugoligowej Cracovii. Co z ewentualnym odejściem Adriana Sikory? - Do nas też docierają syganły, że Sikora jest na liście życzeń Groclinu w wypadku odejścia Andrzeja Niedzielana. Jest tam jednak kilka nazwisk. Oficjalnego kontaktu ze strony prezesa Drzymały jeszcze nie było. Poczekajmy do stycznia. Jeżeli Sikora odejdzie, na pewno poszukamy w jego miejsce napastnika. Dziś pewne jest, że w styczniu przylecą czterej Brazylijczycy. Dwójka, która u nas już była i dwaj nowi - kończy Koźmiński.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]