Spotkanie w Multikinie

W najbliższy poniedziałek o godzinie 18:00 w gościnnych progach zabrzańskiego Multikina odbędzie się kolejne spotkanie przygotowane dla kibiców Górnika przez dział marketingu klubu.
Jego głównym punktem będzie ogłoszenie wyników konkursu na Miss Górnika oraz oficjalna prezentacja napoju energetycznego "Górnik Power". Tradycyjnie nie zabraknie zawodników pierwszej drużyny. Spotkanie będzie okazją do zadania pytań obecnym na nim piłkarzom Górnika. Atrakcję dla fanów Górnika przygotowało również Multikino. Po zakończeniu właściwej części spotkania odbędzie się seans filmu obrazującego życie kibiców... w Anglii, a mianowicie „Hooligans” - głośnego obrazu z 2005 roku.
Bilet na spotkanie to koszt 5 złotych. Zyski ze sprzedaży biletów w całości zostaną wykorzystane przez Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" w ich statutowej działalności.
Bilety można nabywać w Sklepie Kibica. Ilość miejsc ograniczona!

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]