Żurawski: Kasperczak do mnie nie dzwonił

Górnik Zabrze, Wisła Kraków i Lech Poznań. To miałyby być kluby, które interesują się ściągnięciem do Polski Macieja Żurawskiego. Jaka jest prawda?
Sam piłkarz Larissy przyznaje "Super Expressowi", że, jak na razie nie ma żadnej oferty z Polski. Ale też za bardzo na nią nie czeka. 
- O tym, że Górnik mnie chce, dowiedziałem się z Internetu - mówi Żurawski. - Ale prawda jest nieco inna, to znaczy pan Kasperczak w ogóle do mnie nie dzwonił. Nie mam oferty z Górnika, ale to akurat nie jest powód do płaczu. Mam kontrakt z Larissą i tak naprawdę moja sytuacja jest dość komfortowa. Bo mogę stąd odejść, ale nie muszę. Jeśli Grecy będą chcieli jeszcze na mnie zarobić, to muszą mnie sprzedać już zimą. Ale bardzo możliwe, że jednak dokończę sezon w Larissie.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]