Dwa tysiące kibiców Górnika na derbach

Zapadły ostateczne decyzje w sprawie podziału biletów na lutowe Derby Śląska. Ruch Chorzów - organizator meczu na Stadionie Śląskim - przekaże fanom z Zabrza pięć procent z 40 tysięcy biletów.
Wejściówki będą kosztować 15 złotych. To efekt dzisiejszych ustaleń pomiędzy klubami. 
Propozycja ze strony Ruchu Chorzów była następująca: całkowita pula biletów czyli: 7500 szt. z czego regulaminowe 5 % w kwocie 15 zł, pozostała ilość w kwocie 30 zł. Górnik Zabrze podjął decyzję o złożeniu zapotrzebowania wyłącznie na regulaminowe 5 % biletów po 15 zł czyli 2050 szt.
W trakcie rozmów została również poruszona kwestia transportu dla kibiców Górnika Zabrze. Odnosząc się do ubiegłorocznych Derbów i obowiązków, jakie musiał wziąć na siebie organizator imprezy tj. zapewnić transport dla kibiców Górnika, Ruch Chorzów zaproponował podniesienie ceny biletu o 5 zł i tym samym opłacenie z tej kwoty transportu dla kibiców przyjezdnych.
Przedstawiciele Górnika Zabrze nie byli zainteresowani tą propozycją i zobowiązali się do zapewnienia transportu swoim kibicom we własnym zakresie.

źródło: Gazeta Wyborcza / ruchchorzow.com.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]