Malinowski na testach w Podbeskidziu

Podbeskidzie Bielsko-Biała uzyskało zgodę Górnika Zabrze na testy Piotra Malinowskiego. Przez ostatnie półtora roku grał w barwach Górnika, w którym zaliczył 30 meczów w ekstraklasie. Skrzydłowy będzie testowany do 1 lutego br. Do tego czasu sztab szkoleniowy Podbeskidzia ma określić przydatność piłkarza do występów z bielskim klubie. Jeśli opinia trenera Marcina Brosza będzie "na tak", wówczas w grę wchodzi roczne wypożyczenie zawodnika.
Jeszcze kilka dni temu Malinowski przymierzany był do występów w Odrze Wodzisław Śląski. Różnica zdań między klubem, a menedżerem polegała ponoć na zapisie dotyczącym ilości minut, które Malinowski miałby zaliczyć na boisku. - U nas takie rozwiązanie nie wchodzi w grę. Jeśli zawodnik okaże się dla nas przydatny miejsce w wyjściowym składzie musi wywalczyć sobie sam - zaznacza Jerzy Wolas prezes Podbeskidzia.

źródło: Sportowe BeskidyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]