Gorawski ostatnim transferem Górnika

Damian Gorawski ma być ostatnim nabytkiem Górnika Zabrze tej zimy. - Jeśli sfinalizujemy ten transfer, to automatycznie zakończymy rozmowy z innym zawodnikami - zdradza prezes Jędrzej Jędrych.
Gorawski kontrakt z Górnikiem podpisze najprawdopodobniej w poniedziałek. - Mam nadzieję, że na początku przyszłego tygodnia Gorawski będzie już naszym piłkarzem - mówi sternik klubu z Roosevelta. Wbrew niektórym informacjom prasowym, piłkarz, który ostatnio grał w Rosji, ma podpisać umowę na trzy lata. - Nigdy nie było takiej koncepcji, aby podpisać kontrakt na pół roku. Od samego początku rozmawialiśmy o trzyletniej umowie z możliwością przedłużenia o rok - tłumaczy Jędrych.
Wiadomo, że jeśli zawodnik zwiąże się z 14-krotnymi mistrzami kraju, to będzie to ostatni zakup klubu z Roosevelta podczas okienka transferowego. - Jeśli sfinalizujemy ten transfer, to automatycznie zakończymy rozmowy z innym zawodnikami. Dla nas byłoby to zwieńczeniem naszych wysiłków podczas tego okienka - ocenia Jędrych.
Po wcześniejszych transferach zapowiadano, że przed rundą wiosenną do Zabrza może trafić jeszcze dwóch, trzech piłkarzy. Teraz wszystko wskazuje na to, że Górnik pozyska tylko Gorawskiego.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]