Ruch chce rozmawiać ws. biletów

Działacze Ruchu Chorzów zapowiadają powrót do rozmów z Górnikiem w sprawie podziału i cen biletów. - Szukamy kompromisu, on leży w interesie obu klubów. Ruch i Górnik mogą ze sobą rywalizować, ale jednocześnie są sobie potrzebne. Nie będzie prawdziwych emocji bez dwóch godnych siebie rywali - podkreśla Dariusz Smagorowicz, przewodniczący rady nadzorczej chorzowskiej spółki. 

Marek Szczerbowski, dyrektor Śląskiego, spotkał się dzisiaj z przedstawicielami kibiców Górnika, na jutro planuje rozmowę z fanami Ruchu. - Nie chcemy nic pozostawić przypadkowi. Stawiamy na współpracę i wzajemne deklaracje, że na obiekcie będzie spokojnie. Kibice Górnika pytali m.in., o której godzinie będą mogli wejść na stadion i czy będą mogli mieć własne nagłośnienie. Z mojej strony nie ma sprzeciwu, ale ostateczną decyzję i tak podejmie Ruch, który jest organizatorem meczu. O sprawie biletów nie chcę się wypowiadać. Uważam jednak, że jeżeli obie strony trochę odpuszczą, to kompromis jest możliwy - uważa.

na podstawie: Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]