Śrutwa: Trudne zadanie przed Górnikiem

Ostatnie miesiące przyniosły problemy - od sportowych po finansowe - praktycznie każdemu ze śląskich klubów. Zdaniem Mariusza Śrutwy, nie obędzie się bez konsekwencji. Jakich? - Wraz z końcem rozgrywek z ekstraklasy i I ligi spadnie co najmniej po jednej naszej drużynie - uważa były piłkarz Ruchu Chorzów. 
Tymczasem w Zabrzu postawiono na zawodników z nazwiskami. Czy dzięki temu Górnik wydostanie się z dna stawki?
- To będzie niezwykle trudne zadanie - uważa Śrutwa. - Proszę mi wierzyć, że nie można porównać gry o utrzymanie i walki chociażby o środek tabeli. Zabrzanie cały czas będą mieli w głowach to, że każde ewentualne niepowodzenia przybliża ich do katastrofy. Gdyby tej wiosny rozpoczynał się nowy sezon, to Górnik z takim składem byłby w absolutnej czołówce ligi. Realia są jednak zgoła inne i drużyna z Roosevelta wznowi zmagania z piętnem "czerwonej latarni".

na podstawie: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]