Tylko Górnik tak przyciąga

Nawet milion złotych, czyli prawie o połowę więcej niż przed rokiem, może zarobić Ruch na organizacji lutowych derbów Śląska - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
W klubie z Cichej nikt nie chce potwierdzić tych obliczeń, ale Dariusz Gęsior, człowiek odpowiedzialny za politykę transferową Ruchu przyznaje, że przydałoby się więcej takich spotkań w sezonie.  - Kilka meczów z Górnikiem Zabrze, najlepiej pięć albo nawet sześć, i bylibyśmy nieźle ustawieni - śmieje się Gęsior. - Dla Ruchu, który nie ma zimą pieniędzy na transfery, to bardzo ważny zastrzyk gotówki - dodaje były gracz Ruchu Chorzów, Mariusz Śrutwa. - Niestety w tym roku tylko jednorazowy, bo inne spotkania chorzowian nie wzbudzają już takiego zainteresowania i tylu emocji. No, ale nie ma się czemu dziwić, wszak mecze z Górnikiem to dla kibiców Ruchu kompletnie inny wymiar - kończy Śrutwa.

na podstawie: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]