7,5 tys. biletów dla Górnika na lutowe derby

7,5 tys. biletów po 20 zł dostaną kibice Górnika Zabrze na lutowe derby z Ruchem Chorzów. To efekt poniedziałkowych rozmów działaczy obu klubów.
Po kilku tygodniach rozmów osiągnięto wreszcie kompromis w sprawie biletów na derby Śląska. Działacze Ruchu Chorzów przystali na ofertę Górnika i przeznaczą fanom z Roosevelta 7,5 tys. wejściówek. - Cieszymy się bardzo, że udało nam się dojść do porozumienia. Dzięki temu zyska całe widowisko, które stworzą kibice obu drużyn. Sam odbiór tego spotkania w Polsce będzie przez to znacznie lepszy - mówi dyrektor ds. marketingu Górnika, Krzysztof Maj. - Poza tym nasi piłkarze otrzymają większe wsparcie podczas derbowego pojedynku - dodaje.
Przypomnijmy, że początkowo Ruch chciał sprzedać 5% wejściówek w cenie 15 zł, a pozostałe 5 500 po 30 zł. Klub z Zabrza takiej propozycji nie przyjął i obie strony przystąpiły do negocjacji. Ostatnia oferta działaczy "Niebieskich”, 7 500 biletów po 25 zł, także została odrzucona. Na niecałe trzy tygodnie przed meczem strony doszły wreszcie do porozumienia i 28 lutego na Stadionie Śląskim zasiądzie 7 500 kibiców Górnika, którzy zakupią bilet w cenie 20 zł.

Więcej informacji na temat dystrybucji biletów, a także samego wyjazdu na mecz zostanie podana w najbliższych dniach. Prosimy o cierpliwość.

źródło: SportSlaski.pl / stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]