Bilety na Roosevelta od wtorku

W najbliższy poniedziałek Ruch Chorzów ma przekazać do Zabrza ustaloną pulę biletów, które dostanie do dyspozycji klub z Roosevelta.
Przypomnijmy, że strony po kilku tygodniach negocjacji wypracowały kompromis i 28 lutego na trybunach Stadionu Śląskiego będzie mogło ostatecznie zasiąść 7,5 tys. kibiców Górnika. 

- Bilety będą w sprzedaży tylko w naszym sklepiku. Od kiedy? Skoro mamy je dostać w poniedziałek to prawdopodobnie sprzedaż zaczniemy dzień później. Myślę, że od wtorku będą ustawiały się spore kolejki, bo zainteresowanie wejściówkami jest ogromne - twierdzi Krzysztof Maj, dyrektor Górnika ds. marketingu.

- Nasze fan-kluby z poza Zabrza dostaną zamówioną pulę biletów i podzielą między sobą. Myślę, że sprzedaż potrwa bardzo krótko ? dodaje.

Jeszcze kilkanaście dni temu był pomysł, by na Górniku, ewentualnie w hali zabrzańskiego MOSiR-u ustawić sporych rozmiarów telebim, na którym fani zabrzan mogliby zobaczyć derby. Wtedy jednak wszystko wskazywało na to, że do Chorzowa pojedzie tylko 2 tys. kibiców z Roosevelta.

- W obecnej sytuacji takie rozwiązanie mija się z celem. Pomysł telebimu upadł, skoro większość kibiców będzie mogła bezpośrednio dopingować zespół. Myślimy o tym w perspektywie innych derbów z Piastem Gliwice, które odbędą się już na stadionie w Gliwicach. Tam kibice gości w ogóle nie będą wpuszczani, więc możliwość obejrzenia meczu na dużym ekranie może być strzałem w dziesiątkę. Pod warunkiem oczywiście, że zgodzi się Canal Plus - kończy K. Maj.

Górnik prawdopodobnie wynajmie około 5-6 specjalnych pociągów, które 28 lutego zawiozą fanów do Chorzowa.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]