Zadowoleni właściciele klubu

Wygrana w 92. Wielkich Derbach Śląska była okazją dla szefów Allianz Polska i Górnika do złożenia gratulacji głównym autorom sukcesu. Życzenia zawodnikom złożyli m.in. prezes Allianz Polska Paweł Dangel, wiceprezes firmy i szef rady nadzorczej Górnika Michael Mueller oraz prezes klubu Jędrzej Jędrych. 

– Jestem bardzo szczęśliwy, że wygraliśmy to bardzo ważne spotkanie – cieszył się tuż po ostatnim gwizdku sędziego wiceprezes Allianz, Michael Mueller. – Zaraz po meczu nie byłem w szatni by nie przeszkadzać piłkarzom, ale zrobiłem to później. To wspaniałe, że zaczęliśmy wiosnę od zwycięstwa w tak prestiżowych derbach. Warto było przyjechać do Chorzowa i kibicować naszemu Górnikowi wspólnie z naszymi sympatykami. Teraz mogę spokojnie czekać na kolejne mecze. Myślę, że zespół stać jeszcze na lepsze mecze, w co wszyscy głęboko wierzymy.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]