Kasperczak: Będę zadowolony z 13. miejsca

Trener Górnika Zabrze, Henryk Kasperczak przyznał, że będzie zadowolony, jeśli na koniec sezonu jego zespół zajmie 13. miejsce.
- Celem drużyny przed sezonem było piąte miejsce. Teraz oczywiście sprawa jest bardzo skomplikowana. Nie mówmy dziś o tym piątym miejscu. Zespół Górnika czeka jeszcze długa, daleka droga. Jeżeli na koniec sezonu zajmiemy miejsce trzynaste i w ten sposób unikniemy spadku, to będę zadowolony - powiedział "Henry" w rozmowie z telewizją Canal+.

Szkoleniowiec zabrzan był bardzo uradowany zwycięstwem swojego zespołu w Wielkich Derbach Śląska.

- Derby zawsze charakteryzują się akcentem regionalnym. Każdy zespół chce być najlepszy w regionie i tak jest tutaj. Chcę jednak zwrócić uwagę, że mecz oglądało aż 40 tysięcy widzów, dopingujących zawodników. Wspaniała atmosfera! Nic, tylko grać! - powiedział Kasperczak.

Trener przyznał też, że jest zadowolony ze wzmocnień, jakich Górnik dokonał w przerwie zimowej.

- Przy rozmowach o transferach decydowaliśmy się na ściągnięcie piłkarzy, którzy mogliby naprawdę wzmocnić Górnika, który był w naprawdę trudnej sytuacji. Cieszę się, że pięciu nowych zawodników, którzy w meczu z Ruchem pokazali się z bardzo dobrej strony - zakończył "Henry".

źródło: Canal+ / wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]