Kowalik: Uniknąć indywidualnych błędów

» Już raz Henryk Kasperczak spotkał się z Franciszkiem Smudą, kiedy pierwszy zespół ligi grał z ostatnim. Ten pierwszy prowadził lidera - Wisłę Kraków, ten drugi - ostatni w tabeli Widzew Łódź. Kasperczak wygrał 2:1. 

» Dziewięć ostatnich meczów obu rywali w lidze wygrał Lech. Wcześniej był remis, a ostatnią wygraną Górnik zanotował z "Kolejorzem" w Poznaniu, latem 2003 roku. Było 2:1, a bramki dla zabrzan strzelili Krzysztof Bukalski i Adrian Sikora.

» Latem ubiegłego roku piłkarzem Lecha był Przemysław Pitry, generalnie rezerwowy w zespole Smudy. Lech pozbył się go bez żalu. Dzisiaj Pitry zagra przeciwko "Kolejorzowi" w nowej roli, jaką wiosną przygotował dla niego Kasperczak, czyli na lewej stronie pomocy.

» - Wiemy, jak grać z Lechem, znamy jego słabsze strony. Najważniejsze będzie uniknięcie indywidualnych błędów, przez które traciliśmy gole z Arką. Cały wysiłek zespołu idzie wtedy na marne - twierdzi Jerzy Kowalik, drugi trener Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]