Prezes Iwański w Radzie Nadzorczej Górnika

W trakcie nadzwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy spółki Górnik Zabrze SSA podjęto uchwałę o powołaniu w skład rady nadzorczej Zdzisława Iwańskiego. Nowy członek tego gremium na co dzień pełni rolę prezesa zarządu MOSiR w Zabrzu. 

Iwański jest postacią doskonale znaną w środowisku piłkarskim. Ma tytuł trenera I klasy i może się pochwalić mistrzostwem Polski reprezentacji makroregionu śląskiego wywalczonym przez jego wychowanków w 1995 r. W tej drużynie występowali m.in. Patryk Rachwał i bramkarz Mateusz Sławik. Nowy członek rady nadzorczej był w przeszłości dyrektorem sportowym SMS w Zabrzu, ponadto trenował kluby piłkarskie od A-klasy do III ligi. - Decyzja walnego zgromadzenia to dla mnie duże wyróżnienie. Cieszę się, że będę mógł uczestniczyć w drodze Górnika na szczyt - komentuje swój wybór Iwański.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]