Stowarzyszenie przeprasza kibiców za warunki podróży na mecz Śląsk - Górnik

Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" pragnie przeprosić wszystkich kibiców biorących udział w wyjeździe na mecz Ekstraklasy Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze za warunki panujące w pociągu. Jako organizator wyjazdu powinniśmy zapewnić wszystkim kibicom udającym się na mecz odpowiednie warunki podróżowania. Jednak podczas tego wyjazdu warunki takie, niestety nie zostały stworzone, za co chcielibyśmy wszystkich kibiców serdecznie przeprosić. W momencie zamawiania pociągu nie mieliśmy możliwości (pragniemy jednak podkreślić, że nie ze swojej winy) zorganizować dwóch składów pociągu.

Jeszcze raz serdecznie przepraszamy wszystkich kibiców i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by więcej taki błąd z naszej strony się nie pojawił.

Z kibicowskim pozdrowieniem
Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze"

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]