Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Pogoń

Sebastian Nowak (Górnik): - W ośmiu meczach straciliśmy trzy gole. A teraz tyle tracimy w jednym. Pogoń grała dziś dobrze w piłkę, my, niestety, nie. Sami sobie jesteśmy jednak winni. Doprowadzając do remisu i grając w przewadze tracimy później dwie bramki. To jest sztuka. Musimy z tego wyciągnąć jak najszybciej wnioski. 

Olgierd Moskalewicz (Pogoń): - Jestem szczęśliwy. Przed meczem nawet remis bralibyśmy w ciemno. Wiadomo, że Górnik jeszcze u siebie nie przegrał. Jest to bardzo dobry zespół, spadkowicz z ekstraklasy i ma wielu bardzo dobrych zawodników, ale tak jak powiedzieliśmy sobie przed samym meczem, my się tutaj nie położymy, nie poddamy się. Szanujemy rywala, na pewno się nie przestraszymy i widać było dzisiaj na boisku, że nie tylko się broniliśmy, ale również długo utrzymywaliśmy się i graliśmy piłką. To jest konsekwencją tego, że wygraliśmy mecz.

Michał Karwan (Górnik): - W drugiej połowie na boisku mieliśmy za dużo chaosu. Chcieliśmy atakować, chcieliśmy zdobywać bramki, natomiast z tyłu było dużo miejsca dla przeciwnika i Pogoni udało się to wykorzystać.

Krzysztof Przytuła (Pogoń): - Cieszymy się bardzo. Straciliśmy bramkę na 1:1 i wydawało się, ze Górnik zaraz strzeli druga bramkę, bo graliśmy w dziesięciu. Szacunek dla nas, nie wygrywa się na co dzień z liderem, grając praktycznie w dziesięciu.

Krzysztof Hrymowicz (Pogoń): - Cieszy zwycięstwo i styl. Prowadziliśmy 1:0, dostaliśmy czerwona kartkę i musieliśmy przez 30 minut się bronić. Na wyjeździe to jest ciężko, tym bardziej w Zabrzu, gdzie publiczność jest dwunastym zawodnikiem Górnika.

źródło: TVS, TVP Sport, Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]