Bajić: W życiu nie widziałem takich treningów jak u Kasperczaka

- Kluby w waszym kraju są profesjonalnie zarządzane. Wiem, że dużo na to narzekacie, ale jest lepiej niż na Bałkanach - mówi "Przeglądowi Sportowemu" były pomocnik Górnika Zabrze, Marko Bajić. 

» Trafił pan do naszego kraju w przypadkowy sposób.
- To prawda. Kiedy byłem zawodnikiem bośniackiego FK Modrica, graliśmy jakiś mało istotny sparing. Przyjechali wysłannicy z Górnika Zabrze, którzy obserwowali zupełnie kogoś innego. Ja akurat wypadłem wtedy naprawdę super. Strzeliłem gola, miałem asystę. Wpadłem im w oko. I ściągnęli mnie do Polski.

» To dlaczego w Zabrzu był pan tak krótko?
- W kolejnym sezonie po kilku meczach poszedłem w odstawkę. Razem ze mną odsunięty został także Patrik Pavlenda. Trener Kasperczak uznał, że już nie pomożemy Górnikowi. A początki nie były wcale złe, grałem całkiem sporo. Aż żal było odchodzić, bo atmosfera była super. Co by nie powiedzieć, Kasperczak to dobry trener. W życiu nie widziałem takich treningów jak u niego. Każde zajęcia były inne i co najważniejsze, zawsze graliśmy piłką, nie było samego biegania dla biegania.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]