Trener Łęcznej: Górnik przypomina zlepek piłkarzy

"Gazeta Wyborcza Lublin" pisze, że atmosfera w szatni Górnika nie jest najlepsza. - Do nas też dotarły przecieki, że nie jest z tym u naszych rywali najlepiej. Nie wszystkie tamtejsze gwiazdy chcą grać w I lidze. W związku z tym zabrzanie jako zespół nie prezentują się rewelacyjnie, choć każdy z tamtejszych zawodników potrafi grać w piłkę. Połowa drużyn ekstraklasy chciałaby dysponować taką kadrą jak Ślązacy. A jednak bywa tak, że Górnik przypomina nie zespół, a zlepek piłkarzy - uważa trenera Tadeusz Łapa, trener Górnika Łęczna.

Mimo wszystko zabrzanie w ostatnią sobotę potrafili odwrócić losy meczu z Motorem. Lublinianie po półgodzinie gry prowadzili, by przegrać 1:2. - Górnik długo męczył się z Motorem. Jednak, gdyby wykorzystał kilka z licznych sytuacji bramkowych, to wygrałby dużo wyżej - uważa Łapa. Dlatego też trener zielono-czarnych zaleca ostrożność. - Najtrudniejsze będą początkowe fragmenty spotkania. Jeśli je przetrwamy, to może uda nam się osiągnąć korzystny wynik - mówi szkoleniowiec zielono-czarnych. Co ma na myśli? - Remis wziąłbym w ciemno - mówi na koniec Łapa.

źródło: Gazeta Wyborcza LublinRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]