Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Tadeusz Łapa (Łęczna): - Sam mecz ułożył się po myśli Górnika Zabrze. Zbyt wiele przeciwności było przeciwno nam, bo jeszcze przed meczem straciliśmy trzech zawodników, a w trakcie kolejnych trzech. Bronowicki w drugiej połowie grał na własne życzenie, bo niezbyt dobrze się czuł. W 39. minucie brak komunikacji między stoperami, Pitry wyszedł na pozycję sam na sam i stało się. Ta sytuacja zadecydowała o dalszym przebiegu meczu. Został żal, bo dosyć przyzwoicie się broniliśmy. Przy straconej bramce zabrakło nam jednego zawodnika do krycia. Podejrzewam, że inaczej byśmy dowieźli cenny remis, bo w przerwie to było naszym jedynym celem.

Ryszard Komornicki (Górnik): Wygraliśmy jak najbardziej zasłużenie i był to najniższy wymiar kary. Można powiedzieć, że karny popsuł nam koncepcję gry. Wcześniej stworzyliśmy 4-5 stuprocentowych sytuacji i byliśmy zespołem lepszym. Jak się gra jednego więcej, to jest niebezpieczeństwo żeby nie stracić gola z kontry. W drugiej połowie nie zawsze to wyglądało tak, jak trzeba. Mocno umotywowała nas wypowiedź trenera Łapy, który powiedział, że w naszej szatni nie wszystko dobrze się układa. Wydrukowałem to i powiesiłem chłopakom w szatni. Wygraliśmy 1:0, mamy 26 punktów, ale ja pewnie znów znajdę nieprzychylne komentarze. W następnej kolejce po raz pierwszy od dawna nie będziemy faworytem, bo przecież Stalówka wyeliminowała niedawno z Pucharu Polski Lecha Poznań.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]