Prezes i trener w ogniu pytań kibiców Górnika

W czwartek w zabrzańskim Pubie Kibica "Hattrick" odbyło się spotkanie kibiców Górnika z prezesem, Jędrzejem Jędrychem oraz trenerem Ryszardem Komornickim. Burzliwa dyskusja trwała ponad trzy godziny! 

Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze umożliwiło wszystkim sympatykom „Trójkolorowych” zadać nurtujące ich pytania prezesowi oraz trenerowi. Zakres poruszonych tematów był tak szeroki, że spotkanie trwało dłużej niż przewidziano, czyli ponad 180 minut!

Zgromadzeni na sali kibice mogli usłyszeć m.in. o sytuacji finansowej klubu oraz budżecie na przyszły rok, budowie nowego stadionu, marketingu oraz planowanych przez działaczy w okresie zimowym transferach. - Aby kogoś kupić, ktoś musi odejść - podkreślał Jędrych.

Ryszard Komornicki opowiadał m.in. o swojej przygodzie z Górnikiem, najbliższych planach związanych z prowadzeniem drużyny oraz organizacją szkolenia młodych piłkarzy na Roosevelta, a także ocenił atmosferę panującą w szatni.

Kończąc, prezes Górnika zadeklarował chęć dalszego spotykania się z fanami oraz zaproponował, by w kolejnym udział wziął wiceprezydent Zabrza, który mógłby odpowiedzieć na liczne pytania związane z budową nowego stadionu.

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]