Przegląd Sportowy: Tataj w Zabrzu

Kiedy piłkarze Dolcanu Ząbki pałętali się po trzeciej i czwartej lidze mazowieckiej, a miesięczne uposażenie zawodnika wystarczało na 10 kilogramów kiełbasy podwawelskiej, zabrzański Górnik od lat był ikoną polskiej ekstraklasy. Oba kluby dzieliła wtedy niewyobrażalna przepaść, a dziś dzielą je ledwie dwie lokaty w tabeli pierwszej ligi. 

W sobotę legendarny Górnik Zabrze podejmie „prowincjonalny" Dolcan i wcale nie jest powiedziane, że Ślązacy będą po meczu szczęśliwi - czytamy w "Przeglądzie Sportowym". Podopieczni Marcina Sasala uwielbiają bowiem wyjazdowe remisy i dość konsekwentnie swoje uwielbienie realizują (mają ich cztery). W dodatku w wysokiej formie utrzymuje się czołowy snajper Dolcanu i całej pierwszej ligi Maciej Tataj (8 bramek), który wobec nieobecności na boisku zabrzańskiego napastnika Przemysława Pitrego (kontuzja), powinien być najjaśniejszą postacią tego meczu. Nie wykluczamy więc remisu, który - bez wątpienia - kibice Widzewa i Pogoni przyjmą solidnymi toastami.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]