Bukalski: Górnik zacznie udowadniać swoją klasę

Zespół Adama Nawałki, w Śląskim Klasyku przy Bukowej, nie pokazał formy na Ekstraklasę. - Górnik to jest klasowy zespół i to tylko kwestia czasu aż zacznie to udowadniać. Myślę, że już od następnego meczu - uspokaja jednak Krzysztof Bukalski, były lider zabrzan. 

- GKS był bardziej zdeterminowany i włożył więcej serca w ten mecz. Jednak, pomimo tego, Górnik Zabrze jest zdecydowanie lepszą drużyną - uważa "Buki". - Nie pokazał tego w pełni na boisku. Może mu zabrakło szczęścia, może wiary w to, że można stworzyć więcej sytuacji. Chyba jeszcze nie do końca zawodnicy weszli w rytm meczowy. Żeby wygrywać, to musi być jednak jedenastu zawodników, którzy są w pełni zaangażowani.

Bukalski, który poza grą w Górniku zaliczył też jednosezonowy epizod w "Gieksie", jest pełen podziwu dla ambicji katowickiej drużyny. - GKS słynął z tego, że zawsze był drużyną walczącą, zwłaszcza u siebie. Tutaj nigdy charakteru nie brakowało. Gdyby Górnik dopasował się tymi walorami do GKS, to na pewno wygrałby ten mecz - twierdzi Bukalski.

źródło: FutbolNews.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]