Wypowiedzi piłkarzy po meczu Łęczna - Górnik

Przemysław Pitry (Górnik): - Mecz był trudny, szczególnie w drugiej połowie, gdy graliśmy w dziesięciu. Gdybyśmy wykorzystali drugą sytuację stuprocentową, to myślę, że Górnik Łęczna już by się nie podniósł i byłoby po meczu. A tak to fartowna bramka, samobój i gospodarze uwierzyli w siebie. 

Michał Pazdan (Górnik): - Liczyliśmy na trzy punkty, ale po czerwonej kartce musimy wziąć ten punkt. Szkoda, bo mieliśmy trochę kontrataków...

Sebastian Nowak (Górnik): - Trudny mecz, przyjechaliśmy dzisiaj tutaj po trzy punkty, ale boisko zweryfikowało nasze plany. Szybko straciliśmy zawodnika, tego nam bardzo szkoda, bo w dziesięciu ciężko jest grać ofensywnie. Udało nam się dowieść ten remis i z przebiegu spotkania myślę, że ten remis jest dobrym wynikiem.

Adrian Bartkowiak (Łęczna): - Wreszcie walczyliśmy do końca i myślę, że remis też jest dobry. Szkoda że budzimy się jak tracimy bramkę. Jeżeli zagramy tak jak dziś w następnych meczach to będą efekty.

Veljko Nikitović (Łęczna): - Graliśmy długo z przewagą jednego zawodnika, ale trzeba to powiedzieć, nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Graliśmy dość chaotycznie, długimi piłkami. Myślę, że to był najlepszy mecz w Łęcznej w tym roku, pokazaliśmy dziś fajną piłkę.

Łukasz Stefaniuk (Łęczna): - Byliśmy zdecydowanie stroną przeważającą zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie. Po czerwonej kartce Górnik Zabrze całkowicie się cofnął do defensywy i liczył na kontry. Mieliśmy szansę wyjścia na prowadzenie, nie udało się, mamy remis, mówi się trudno. Sędzia też dziś trochę nam nie pomógł, Sławek Nazaruk był faulowany, gdyby sędzia to gwizdnął to może mecz potoczyłby się inaczej.

źródło: gornik-leczna.comRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]