Rudzki Dzień Dziecka z Górnikiem Zabrze 29 maja br.

Stowarzyszenie "Klub Sympatyków Górnika Zabrze" i Torcida Ruda Śląska zapraszają na imprezę z okazji Dnia Dziecka, która odbędzie się 29 maja br. na terenie stadionu Wawel Wirek (Ruda Śląska). Początek imprezy zaplanowano na godzinę 13:00. 

Atrakcje:

Zamki dmuchane, trampoliny, zjeżdżalnie, konkursy plastyczne oraz wokalne, malowanie twarzy, zabawy sportowe, konkurs zrzutów karnych oraz mini mecze na małe bramki.

O godzinie 16:00 odbędzię się mecz oldbojów Wawel Wirek - Górnik Zabrze. W drużynie z Zabrza zobaczymy m.in. Tomasza Wałdocha, Henryka Bałuszyńskiego czy Dariusza Kosełę.

Główną atrakcją festynu będzie pojawienie się drużyny Górnika Zabrze. Z piłkarzami będzie można porozmawiać, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i otrzymać autograf. Podobnie jak na ostatnim sparingu przygotowane dla dzieciaków będą zdjęcia piłkarzy

Podczas imprezy będzie można zjeść wuszta (czyli kiełbaskę z grilla) oraz napić się napojów z serii Smak Zwycięstwa. Będzie również stoisko z pamiątkami oraz specjalne gadżety w promocyjnych cenach przygotowane na tą imprezę.

Częściowy plan imprez:

13:00 - 14:00 - Gry i zabawy dla dzieci
14:00 - 15:00 - prezentacja piłkarzy Górnika Zabrze
16:00 - 17:00 - mecz oldbojów z okazji 90 lecia klubu Wawel Wirek; Wawel Wirek - Górnik Zabrze (w zespole z Zabrza m.in. Tomasz Wałdoch)
17:30 - 18:00 - pokazowa gierka futbolu amerykańskiego w wykonaniu Mistrzów Polski z 2009 r., Warriors Ruda Śląska
18:00 - 19:00 - gry i zabawy dla dzieci.

Wstęp wolny. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

źródło: stowarzyszenie.net / torcidarudaslaska.comRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]