Prezes Górnika zabiera darmowe bilety

Koniec przywilejów na Roosevelta. Prezes Łukasz Mazur podjął decyzję o odebraniu wszystkim pracownikom Górnika Zabrze bonusa w postaci dwóch biletów na trybunę krytą.
W poprzednim sezonie było tak, że prawie stu zatrudnionych, w tym piłkarze, otrzymywało po dwie wejściówki na każde spotkanie. - Teraz robimy rewolucję, czyli odbieramy darmowe bilety - mówi Łukasz Mazur. 
Jeden bilet na krytą kosztuje 50 zł (na spotkania z Legią, Lechem, Wisłą i Ruchem cena wynosi 60 zł). Łatwo więc wyliczyć, że dzięki temu posunięciu klub zaoszczędzi minimum 10 tysięcy złotych na każdym normalnym spotkaniu (12 tys. zł wyniesie oszczędność w przypadku spotkania topowego). W skali całego sezonu zysk wyniesie 158 tys. zł. Co więcej, jest szansa na zarobienie tych pieniędzy, bowiem chętnych do oglądania meczów Górnika Zabrze na żywo nie brakuje. W ciemno można założyć, że rozdawane dotąd wejściówki szybko znajdą nabywców.
Warto przypomnieć, że prezes Mazur krótko po przyjściu zaczął robić porządki na trybunie honorowej. Po pierwsze zadbał o to, by na to miejsce wróciły dawne gwiazdy, takie jak Hubert Kostka. Po drugie właśnie wtedy postanowił wstrzymać rozdawanie karnetów VIP. Uznał, że jeśli ktoś mieni się przyjacielem klubu i ma pieniądze to na karnet będzie go stać.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]