Oświadczenia Stowarzyszenia ws. artykułu "Gazety Wyborczej"

W nawiązaniu do artykułu „Gazety Wyborczej” z dnia 30.06.2010 i jej redaktora Piotra Płatka pt. „Nowy prezes Górnika: między podstawówką a uniwersytetem„ Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze wyraża swoje oburzenie oraz żąda sprostowania powyższego artykułu! 

Artykuł redaktora Płatka od pierwszych wersów razi nierzetelnością, snuje pomówienia i znacząco narusza PRAWO DO WYPOWIEDZI osoby opisywanej, o czym świadczy ograniczenie się autora tekstu jedynie do komentarza pana Zbigniewa Koźmińskiego i pominięcie w informacji prasowej „głównego bohatera”, czyli Prezesa Górnika Zabrze SSA pana Łukasza Mazura.

Artykuł narusza dobre imię klubu Górnik Zabrze oraz wszystkich jego sympatyków. Autor sugeruje, że Prezes klubu jest sterowany przez kibiców i zarzuca (w tytule oraz treści) brak wykształcenia.

Mając na uwadze nieprawdziwe oskarżenia i sugestie ŻĄDAMY sprostowania artykułu pt. „Nowy prezes Górnika: między podstawówką, a uniwersytetem”.

Pragniemy zauważyć, że nie jest to pierwsza tego typu publikacja „Gazety Wyborczej”, w której obrażani są sympatycy klubu z Roosevelta.
Informujemy, że w przypadku kolejnych, nieprawdziwych artykułów dotyczących fanów Górnika Zabrze oraz naszego klubu będziemy zmuszeni do wystąpienia przeciwko „Gazecie Wyborczej” na drogę sądową.

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]