Szczot nie chce komentować decyzji odesłania go do rezerw

Górnik wznowił wczoraj treningi bez Roberta Szczota i Pawła Strąka. Jeśli obaj nie rozwiążą umów z klubem, to następny sezon spędzą w B-klasowych rezerwach, z którymi wczoraj rozpoczęli zajęcia.
Tych piłkarzy w kadrze beniaminka ekstraklasy nie widzi trener Adam Nawałka, a ich dotychczasowe numery przyznano już nowym zawodnikom. 
- Wolę nie komentować tej decyzji, bo źle może zostać ona zinterpretowana przez władze klubu - powiedział Szczot, którego transfer za 1,7 mln złotych z Jagiellonii Białystok był hitem zimy 2009 roku.
- Bierzemy pod uwagę możliwość, że zostaną w rezerwach, a my będziemy musieli płacić im pensje. Jeśli jednak myślą, że po roku gry w drugim zespole Górnika otrzymają ciekawą ofertę z ekstraklasy, to mogą się bardzo poważnie pomylić - mówi prezes Łukasz Mazur.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]