Trznadel w Okocimskim Brzesko

Robert Trznadel ostatecznie zostanie wypożyczony do Okocimskiego Brzesko. Co prawda pojawił się pomysł, by trafił do Rakowa Częstochowa, ale ostatecznie sam piłkarz i jego menedżer uznali, że to nie jest najlepsze rozwiązanie. Jerzy Brzęczek, trener Rakowa, komentuje to w ten sposób. - To oczywiście wybór piłkarza, który jest dorosłym człowiekiem. Czasami trzeba zrobić krok w tył, by potem nastąpiły dwa do przodu. Myślę, że Robert w Częstochowie miałby szansę regularnej gry i mógłbym go czegoś nauczyć. Wybrał jednak inne rozwiązanie. Oby słuszne - mówi Brzęczek, jeszcze 1,5 roku temu piłkarz Górnika Zabrze.
Trznadel trafi do Okocimskiego na rok. Górnik wyznaje zasadę, by nie pozbywać się młodych, zdolnych piłkarzy, którzy w chwili obecnej nie mają wielkich szans na grę w pierwszym składzie. - Górnik w ostatnim czasie pozbył się wielu młodych, zdolnych graczy. Były nawet takie przypadki, że proponowano nam kupienie piłkarza, który jeszcze nie tak dawno był na liście płac Górnika. Trznadel niech się ogrywa. Zdobywa doświadczenie i strzela jak najwięcej goli. Przypomnę, że mamy zdolnego Kamila Szymurę, który z każdym rokiem gra o klasę wyżej i cały czas jest naszym zawodnikiem. Wszystko jest robione pod to, by wrócił do nas gotowy na grę w ekstraklasie - mówi prezes Mazur.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]