Górnik czeka na ruch Strąka

Z graczy, którzy prawdopodobnie opuszczą latem Zabrze, nadal nie do końca jest wyjaśniony status Pawła Strąka. Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że tylko kwestią godzin jest jego rozstanie z Zabrzem. Póki co, piłkarz formalnie nadal jest związany z Górnikiem. - Tak naprawdę nie mamy w tym temacie nic więcej do dodania. Uzgodniliśmy z Pawłem Strąkiem warunki rozwiązania kontraktu. Mamy jego słowo, że na nie przystał. Co więcej, my ze swojej strony wypełniliśmy już zobowiązanie. Teraz czekamy tylko na ruch ze strony samego zawodnika. Myślałem, że będziemy już po wszystkim. Trudno mi jednak uwierzyć, że piłkarz zmienił zdanie i nie dotrzyma danego nam słowa - mówi prezes zabrzańskiego klubu, Łukasz Mazur.
Strąk to jeden z jeszcze trzech piłkarzy, z którymi Górnik chce się tego lata rozstać. Pozostali to Damian Gorawski i Michał Karwan.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]