Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Jose Maria Bakero (trener Polonii): - Mecze inauguracyjne są zawsze trudne. Zagraliśmy bardzo dobrze pierwsze 25 minut, strzeliliśmy gola, mogliśmy podwyższyć rezultat. Później jednak Górnik sprawił nam wiele problemów, rywal zaczął grać odważniej. W piłce nożnej potrzebne jest też szczęście. Jednak wynik 2:0 jest sprawiedliwy. 

Adam Nawałka (trener Górnika): - To nie była dla nas udana inauguracja, bo przegraliśmy mecz. Rywal był lepiej od nas dysponowany. Straciliśmy gole po prostych błędach. Moi podopieczni jednak włożyli w to spotkanie sporo serca. Ambitnie walczyli i chcieli zmienić niekorzystny rezultat. Ta porażka nie wpłynie na to, że piłkarze nagle będę w dołku. To przecież dopiero pierwszy mecz. Nie będziemy zwieszać głów, tylko walczyć w następnych kolejkach. Jestem pozytywnie nastawiony do najbliższego meczu z Zagłębiem Lubin. Musimy jednak w następnym spotkaniu nie popełniać takich błędów w obronie jak przeciwko Polonii.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]