Wypowiedzi po meczu Górnik - Polonia

Adam Banaś (obrońca Górnika): - Polonia nas wypunktowała, to jest dobry zespół. Dwie dogodne sytuacje i mieli 2:0. Mieliśmy swoje sytuacje, ale szkoda, że ich nie wykorzystaliśmy. Przegraliśmy na własne życzenie. Miejmy nadzieję, że będzie lepiej. To jest nauczka na przyszłość, trzeba uczyć się na błędach. 

Tomasz Zahorski (napastnik Górnika): - Trzy pierwszy mecze pokażą o co będziemy walczyć w lidze. Trzeba dobrze wystartować, bo potem ciężko się wygrzebać.

Euzebiusz Smolarek (napastnik Polonii Warszawa): - Górny Śląsk dobrze mi się kojarzy. Pamiętam, że na Stadionie Śląskim strzeliłem kiedyś dwa gole Portugalii. Polonia to nie "Ebi". Najważniejsze jest to, że wygraliśmy. Pokazaliśmy się z dobrej strony jako zespół. Mnie się to spotkanie bardzo podobało, bo na stadionie była fajna atmosfera.

Jacek Zieliński (drugi trener kadry narodowej): - Górnik wyszedł na boisko z dużym respektem. Odżył dopiero po strzałach Kwieka. Zabrzanie mogli zdobyć swojego gola. Trzeba też powiedzieć, że w zespole Polonii dobrze bronił Przyrowski.

źródło: Fakt / PS / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]