Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika Zabrze): - To zwycięstwo jest budujące dla zawodników, bo przyjechaliśmy tutaj zdobyć punkty i wszystko podporządkowaliśmy temu celowi. Z tego powodu poziom tego spotkania zszedł na drugi plan i liczył się dla nas tylko korzystny wynik. Chłopcy zasłużyli na duże słowa uznania za ambicję i wolę walki. Muszę jednak uczulić chłopaków na większą koncentrację. Przecież w meczu z Polonią także straciliśmy bramkę w podobnie głupi sposób, gdy moi podopieczni zagrali niefrasobliwie. Wygraliśmy z ciekawym zespołem, który jest jeszcze w trakcie budowania, ale widać, że to co zapoczątkował Franciszek Smuda i teraz kontynuuje Marek Bajor zaczyna przynosić efekty.

Marek Bajor (trener Zagłębia Lubin): - Nasza gra była dzisiaj lepsza niż w poprzednim meczu z Koroną Kielce, ale nie na tyle, żeby zdobyć chociaż jeden punkt. Uważam, że z przebiegu tego spotkania ten punkt nam się należał, ale tak nieraz bywa, że się nie układa. Tych groźnych sytuacji nie stworzyliśmy za wiele, ale myślę, że powinniśmy jeszcze coś strzelić, a nie powinniśmy tracić takich bramek jak dziś. Na pewno przeanalizuję grę pary stoperów w dzisiejszym spotkaniu. Absolutnie nie mają oni patentu na miejsce w składzie. Mam przecież jeszcze do dyspozycji Reinę i Kapiasa.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]