Górnik zaangażował się w WOŚP

Górnik Zabrze wspólnie z "Allianz Polska" zaangażował się w imprezy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w najbliższą niedzielę zainauguruje swoją działalność w kopalni "Guido" w Zabrzu, by później koncertować w chorzowskim parku.
Mocnym akcentem sportowym będzie mecz piłkarski reprezentacji WOŚP z ekipą byłych gwiazd śląskiej piłki, który w niedzielę (godz. 11:00) zostanie rozegrany na sztucznej trawie Stadionu Śląskiego. Po raz pierwszy w historii Górnika i Ruchu piłkarze tych klubów zagrają w jednej drużynie pod szyldem reprezentacji WOŚP. Kibice będą mogli obejrzeć w akcji m.in. Henryka Bałuszyńskiego, Andrzeja Orzeszka, Dariusza Kosełę, Józefa Dankowskiego ze strony Górnika, z kolei "Niebieskich" reprezentować będą m.in.: Piotr Lech, Dariusz Gęsior, Mirosław Mosór, Mariusz Śrutwa. Imprezę, która ma służyć zbliżeniu obu legendarnych klubów wspierać będzie "Allianz Polska", właściciel Górnika. Z kolei w ekipie rywali zagrają takie gwiazdy śląskiej piłki, jak Jan Furtok, Marek Koniarek czy też Radosław Gilewicz.
To nie koniec świątecznych akcji zabrzańskiego klubu. W sobotę piłkarze Górnika spotkają się ze swoimi kibicami w hali sportowej Sośnicy Gliwice, zaś dzień później podobna impreza będzie miała miejsce na basenie miejskim w Zabrzu i w
"Platanie". Oczywiście wspomniane imprezy odbędą się w ramach WOŚP.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]