"Zachara zasługuje na grę w ekstraklasie"

Dla Mateusza Zachary, młodego napastnika z Rakowa Częstochowa przejście do Górnika jest pierwszą piłkarską przeprowadzką. - On już dojrzał do gry w ekstraklasie. Musi tylko stłamsić początkową tremę, która pewnie wystąpi. Koledzy z drużyny i kibice muszą dać mu szansę. Ile czasu zajmie mu wskoczenie do drużyny, to zależy od niego. W przyszłości na pewno będzie bardzo pożytecznym zawodnikiem - uważa obecny prezes II-ligowca, Krzysztof Kołaczyk.
Jakie są mocne strony Zachary? - Lubi brać grę na siebie. Potrafi strzelać bramki, znajdować się w szesnastce, ale także bardzo dobrze współpracuje z kolegami z drużyny. Kiedy trzeba, wróci i powalczy o piłkę z tyłu. Jest na tyle inteligentny, że sam wie, gdzie ma się znaleźć i z kim rozegrać piłkę. To piłkarz, który jak najbardziej zasługuje na grę w ekstraklasie - wychwala Kołaczyk.

na podstawie: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]