Mateusz Sławik podpisał kontrakt z Górnikiem

W piątek półroczny kontrakt z Górnikiem Zabrze podpisał bramkarz Mateusz Sławik. Wcześniej wychowanek GKS-u Katowice rozwiązał za porozumieniem stron umowę z Górnikiem Wesoła.
- Jestem wdzięczny działaczom klubu z Wesołej, że mogłem rozwiązać z tym klubem kontrakt, co pozwoliło mi związać się do czerwca tego roku z Górnikiem - powiedział Sławik. 
- Byłem bardzo zaskoczony, gdy zadzwonił do mnie dyrektor Andrzej Orzeszek. Propozycja z Zabrza to dla mnie ogromne wyzwanie i szansa na pokazanie się w ekstraklasie. To była oferta nie do odrzucenia. Byłem wcześniej bramkarzem Górnika i mam wielki sentyment do tego klubu i jego wspaniałych kibiców - dodał 30-letni bramkarz.
Mateusz Sławik był już wcześniej zawodnikiem Górnika - reprezentował jego barwy od rundy wiosennej sezonu 2005/06 do połowy 2008 roku. Sławik występował także m.in. w GKS-ie Jastrzębie, Odrze Opole, Polonii Warszawa i GKS-ie Katowice. W polskiej ekstraklasie zagrał w 53 spotkaniach.

źródło: 90minut.pl / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]