Doładowywanie kart także na prezentacji

Jest już pewne, że we wtorek przy okazji prezentacji w zabrzańskim Multikinie kibice będą mieli możliwość doładowywania kart kibica i kupna karnetów. Fanom udostępnione zostaną dwa punkty sprzedaży, które rozpoczną pracę na dwie godziny przed startem prezentacji, czyli o 17:00. 

Jedna z kas będzie przeznaczona dla kibiców posiadających już karty, a chcących je tylko doładować o wartość biletu. Druga kasa będzie obsługiwać osoby wyrabiające karty oraz karnety. Stanowiska będą ustawione w miejscach ogólnodostępnych specjalnie dla osób nie wybierających się na prezentację zespołu.

Opróćz tego, w Multikinie zostanie także przygotowane stoisko z produktami Górnika, które będzie oferować kibicom zarówno szaliki, koszulki i kibicowskie gadżety, ale również produkty spożywcze z linii "Smak zwycięstwa".

Jedną z atrakcji będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z wybranym piłkarzem. Fotografie zostaną wykonane przez profesjonalnego fotografa w specjalnej scenerii, a następnie wysłane drogą poczty elektronicznej na podany adres e-mail. Cena usługi - 2 złote.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]