Startuje serwis bilety.gornikzabrze.pl

Przy okazji meczu z Lechią Gdańsk kibice doładowujący swoje karty identyfikacyjne otrzymają wydruk, na którym będą widniały dane do logowania w serwisie bilety.gornikzabrze.pl. Kto aktywuje swoje konto, będzie mógł dokonywać transakcji za pomocą internetu. 

Blisko 30-tysięcy kart identyfikacyjnych jest już w posiadaniu fanów biało-niebiesko-czerwonych. Do tej pory istniała konieczność ich doładowywania w stadionowych kasach lub punktach partnerskich. Teraz, po aktywowaniu usługi on-line, będzie można doładować kartę bez wychodzenia z domu!

Wszystkim kibicom radzimy zachować wydruk (tzw. "harmonogram"), na którym widnieją login i hasło do logowania w serwisie bilety.gornikzabrze.pl. Wydruk można uzyskać za okazaniem karty identyfikacyjnej w sklepie kibica, punktach partnerskich czy kasie stadionowej.

Tych kibiców, którzy nie posiadają jeszcze karty identyfikacyjnej, zachęcamy do założenia nowego konta w serwisie bilety.gornikzabrze.pl, za pomocą którego w łatwy sposób wyrobią i doładują kartę.

UWAGA
Prosimy o korzystanie z serwisu bilety.gornikzabrze.pl w kontekście trzech ostatnich spotkań rozgrywanych w tym sezonie w Zabrzu (Legia, Śląsk, Widzew), bo na zrealizowanie transakcji przed meczem z Lechią zostało za mało czasu.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]