Nawałka: Liczy się tylko tu i teraz

- W szatni nie rozmawiamy o żadnym konkretnym celu, a już na pewno nie o walce o utrzymanie. Nasza filozofia od początku sezonu jest taka, że liczy się tylko to, co tu i teraz - mówi Adam Nawałka, trener Górnika. 

Zaczynacie serię gier z rywalami z czołówki. Mecze z Lechią, Jagiellonią, Wisłą, Lechem i Legią mogą całkowicie zmienić pozycję Górnika w tabeli.

Adam Nawałka: - Na razie koncentrujemy się na najbliższym spotkaniu, a nie na tym, co będzie lub może być. Analizujemy grę Lechii i mobilizuję piłkarzy wyłącznie na to spotkanie. Potem zajmę się Jagiellonią i tak dalej.

Z Zabrza ciągle płynie komunikat, że gracie o utrzymanie. Czy to wam nie przeszkadza w osiągnięciu wyższych celów?
- To nieprawda! W szatni nie rozmawiamy o żadnym konkretnym celu, a już na pewno nie o walce o utrzymanie. Nasza filozofia od początku sezonu jest taka, że liczy się tylko to, co tu i teraz.

Będą roszady w składzie?
- Dwóch zawodników wraca po kontuzjach. Poza tym w ostatnich dwóch meczach dokonywałem trzech zmian po przerwie, a zmiennicy za każdym razem stawali na wysokości zadania. Jest pole manewru, a to najważniejsze.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]