Zając: Chcemy wygrać i przeskoczyć Lechię

Górnik Zabrze w piątek podejmie Lechię Gdańsk w meczu 22. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Obie drużyny mają po 31 punktów i sąsiadują w tabeli. Jesienią w Gdańsku wysoko wygrali gospodarze 5:1. Piłkarze z Zabrza zapowiadają rewanż.
- Każdy sportowiec po dotkliwej porażce chce się zrewanżować i pewnie trener użyje tego argumentu w celu dodatkowego zmotywowania naszych piłkarzy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że czeka nas trudne spotkanie. Lechia to silny rywal, który przed tygodniem nie zasłużył na porażkę 0:3 z Cracovią. Chcemy wygrać i przeskoczyć Lechię - powiedział asystent trenera zabrzan Adama Nawałki Bogdan Zając.
- Mimo lania w Gdańsku, dzisiaj jesteśmy w tym samym miejscu. Siły są wyrównane, a my będziemy dysponować atutem w postaci stadionu wypełnionego kibicami, którzy są naszym dwunastym zawodnikiem. Wierzę, że zespół i trenerzy zrobią wszystko, by sięgnąć po komplet punktów - dodał dyrektor sportowy Andrzej Orzeszek.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]