Górnik wciąż zainteresowany talentami z Rozwoju Katowice

Latem Górnik Zabrze znów chce sięgnąć po młodych zawodników. Jednak ewentualne transfery będą uzależnione od stanu klubowej kasy i tego, kto opuści klub z Roosevelta.
- Jesteśmy bardzo zainteresowani Arkadiuszem Milikiem. Podobnie jak drugim piłkarzem Rozwoju, Wojciechem Królem. Mam nadzieję, że trafią do nas, choć wiadomo, że interesują się nimi także inne kluby - mówi dyrektor sportowy Górnika, Andrzej Orzeszek. 
Duży wpływ na to, czy obaj piłkarze trafią do Zabrza, będą miały finanse. - Nie tylko w ich przypadku. Podobnie jest z Rafałem Pietrzakiem. On obecnie jest do nas tylko wypożyczony (z Zagłębia Sosnowiec - dop. red.), a bardzo chcielibyśmy go w Zabrzu zatrzymać - przyznaje Orzeszek.
Kolejny młody piłkarz na liście życzeń Górnika to Miłosz Przybecki z Ruchu Radzionków. Jego transfer uzależniony jest, m. in. od dalszych losów Grzegorza Bonina. - Jeśli Grzesiek odejdzie z klubu, będzie sens by sprowadzić Przybeckiego. On musi się rozwijać i powinien mieć realną szansę na grę - twierdzi dyrektor Górnika.
- Naprawdę dużo zależy od tego, kto zostanie w klubie. Poza wymienionymi piłkarzami obserwujemy kilka innych, młodych talentów - dodaje popularny "Orzech".

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]