Młody talent z Chorwacji blisko Górnika

Jak podaje serwis 2x45.com.pl nowym piłkarzem Górnik Zabrze ma zostać 21-letni Elvis Sarić. Młody Chorwat, który gra na pozycji pomocnika ostatnio występował w drugiej lidze swojego kraju w barwach NK Lucko. Jego zespół w edycji 2010-11 zajął drugie miejsce i awansował na najwyższy szczebel rozgrywek. Piłkarz w ostatnim czasie przebywał na testach w izraelskim FC Ashdod, ale nim klub ten podjął jakąkolwiek decyzję, Sarić otrzymał propozycję kontraktu z Polski i zdecydował się na występy w Ekstraklasie.
Zawodnikiem interesuje się również Lechia Gdańsk, ale znacznie więcej wskazuje na to, że trafi on do Zabrza. Ponoć to całkiem spory talent, a największe atuty Chorwata to niezła technika, dobre podanie i mocny strzał.

źródło: 2x45.com.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]