Górnik czeka na obcokrajowca

W ciągu najbliższych dni Górnik Zabrze ma pozyskać obcokrajowca, który będzie poważnym wzmocnieniem. Tym transferem Górnik zamknie kadrę na rundę jesienną.
W środę o świcie Górnik wyruszył na zgrupowanie do Słowenii, gdzie ma w planach sześć spotkań kontrolnych (pierwsze rozegra w sobotę, z zespołem NK Carda Martjanci, przedstawicielem słoweńskiej III ligi). 

Zgodnie z zapowiedziami, do autokaru wsiadło 26 zawodników. - Kadra jest już niemalże zamknięta. Powiedzmy, że w 95 procentach - informuje Andrzej Orzeszek, dyrektor sportowy klubu. Pewne pole manewru zatem pozostaje... - Bo rezerwujemy sobie jeszcze miejsce dla jednego zawodnika - tłumaczy Orzeszek. Wiadomo, że chodzi o piłkarza z zagranicy, który - jak oczekują na Roosevelta - byłby poważnym wzmocnieniem drużyny. Sztab szkoleniowy spodziewa się jego przyjazdu w ciągu dwóch - trzech dni.

Wygląda na to, że znacznie dłużej trzeba będzie poczekać na decyzję w sprawie Krzysztofa Mączyńskiego. Ofensywny pomocnik, którego wiąże jeszcze roczny kontrakt z Wisłą Kraków, co prawda pozytywnie zaprezentował się podczas poprzedniego zgrupowania w Zakopanem, ale wciąż musi przekonywać do siebie trenera Adama Nawałkę. Jeśli to mu się powiedzie, wówczas władze Górnika zasiądą z "Białą gwiazdą" do konkretnych rozmów. A te na pewno nie będą należały do łatwych...

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]