Bracia Makowie wciąż mogą trafić do Górnika

Bracia Makowie wciąż mogą się przenieść z Ruchu Radzionków do Górnika Zabrze, a w przeciwnym kierunku może powędrować Bartosz Kopacz.
Cały czas otwarty jest temat transferu Bartosza Kopacza, młodego zawodnika Górnika do I-ligowca. - Po mistrzostwach Polski juniorów dostał tydzień wolnego, ale chcielibyśmy by już od poniedziałku trenował z nami - przyznaje Marcin Wąsiak, wiceprezes radzionkowian. Przy okazji negocjowania tego ruchu, może też dojść do rozmów o transferze braci Maków do Górnika, choć burza transferowa wokół nich ostatnio mocno ucichła.
- Właściwie pozostał temat ich przeprowadzki do Zabrza, ale Górnik ostatnio zajęty był przede wszystkim organizacją wyjazdu drużyny na zgrupowanie do Słowenii i sprawa Maków została odłożona ad acta - kończy Tomasz Baran.

źródło: Sport / Sportslaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]