Nakoulma osamotniony

Prejuce Nakoulma do czasu powrotu Górnika ze Słowenii będzie trenował indywidualnie.
Co prawda był pomysł, by piłkarz uczestniczył w zajęciach z zespołem Młodej Ekstraklasy, ale ostatecznie uznano, że do końca tygodnia - o ile wcześniej nie rozstrzygnie się jego przyszłość - potrenuje bez drużyny. Wyjazd do Słowenii na kilka dni nie ma większego sensu. Górnik wciąż czeka na ofertę transferu z francuskiego Lorient, która na razie do klubu nie wpłynęła. Nakoulma z testów sportowych, a przede wszystkim medycznych wrócił do Polski w miniony czwartek, a we Francji uzgodnił warunki indywidualnego kontraktu. Działacze Lorient jednak na razie milczą. Górnik z kolei deklaruje, że o żadnych negocjacjach nie chce słyszeć. Piłkarz ma w kontrakcie wpisaną kwotę odstępnego i za mniej klub Nakoulmy nie sprzeda. Zabrzanie już mogą czuć się nieco rozczarowani, bowiem Terek Grozny oferował kilkaset tysięcy euro więcej, jednak Nakoulma nie chciał wyjeżdżać do Czeczenii.
Jeżeli więc Lorient nie zaoferuje takiej kwoty, to reprezentant Burkina Faso zostanie na kolejny sezon w Zabrzu. Inna rzecz, że czasu na finalizację transferu jest sporo. "Okienko" trwa do końca sierpnia, czyli jeszcze ponad miesiąc. Zabrzanie w weekend kończą zgrupowanie w Słowenii i Nakoulma ewentualnie dołączy do ekipy Adama Nawałki na początku nowego tygodnia na ostatni okres przygotowawczy do rundy jesiennej - na razie praktycznie nie zagrał w żadnym sparingu. Transfer Nakoulmy to dziś najbardziej "gorący" temat na Roosevelta, gdzie kadra na nowy sezon jest już praktycznie gotowa. Już wiadomo, że po powrocie do Zabrza roczne kontrakty z zespołem podpiszą Bartosz Iwan i Seweryn Gancarczyk.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]