Nakoulma ma oferty z Hiszpanii

Komplikuje się sprawa transferu do FC Lorient Prejuce Nakoulmy. Górnik Zabrze nie jest usatysfakcjonowany ofertą francuskiego kluby. Tymczasem teraz do walki o zawodnika włączają się też kluby z Hiszpanii.
Reprezentant Burkina Faso, który w poprzednim sezonie był najlepszym piłkarzem śląskiej jedenastki, uzgodnił już z siedemnastym klubem Ligue 1 warunki swojego kontraktu indywidualnego. Żeby do transferu doszło do porozumienia muszą też jednak dojść oba kluby. "Prezesa" z Górnikiem wiąże jeszcze trzyletnia umowa.
- Francuzi przysłali ofertę, która nas nie zadowala. Przesłaliśmy im informację, jakie są oczekiwania klubu, jeśli chodzi o kwotę transferu definitywnego. Myślę, że za dwa tygodnie sprawa się wyjaśni. Co do klubu z Hiszpanii, to potwierdzam, że pojawiła się taka opcja, ale na tym etapie nie możemy przekazywać do opinii publicznej o jakie kluby chodzi - informuje Krzysztof Maj, wiceprezes zabrzańskiego klubu. Za Nakoulmę Górnik żąda ok. 1,2 mln euro.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]