Piłkarze po przejściach w Górniku

Niecałe 100 tysięcy złotych ma zarobić Seweryn Gancarczyk za rok gry w Górniku Zabrze. Teraz szykowana jest umowa dla Bartosza Iwana.
Umowa dla byłego reprezentanta Polski została już przygotowana i czeka na podpis zawodnika. Kontrakt ma obowiązywać przez 12 miesięcy, choć przy Roosevelta zaznaczają, że jeśli Gancarczyk będzie prezentował na boisku dobrą formę, to zostanie on przedłużony. Gaża na razie wynosi 8 tysięcy miesięcznie. Mało, ale zabrzanie nie mają w tej chwili wielkich pieniędzy w budżecie. Poza tym w klubie mówi się, że 31-letni zawodnik musi przejść okres próby. W minionym roku leczył ciężką kontuzję, a wiosenny powrót na ekstraligowe boiska w barwach łódzkiego ŁKS był niezbyt udany.
Przychodząc do ekipy 14-krotnego mistrza Polski Gancarczyk powiedział nam, że bardzo liczy na odrodzenie się pod okiem Adama Nawałki. - Siła Górnika tkwi w koncepcji trenera. Zabrze jest świetnym miejscem na odbudowanie formy - ocenia zawodnik.
Dodajmy, że warunki kontraktu z Górnikiem Gancarczyk zaakceptował jeszcze przed wyjazdem na zgrupowanie do Radenci.
Teraz szykowana jest umowa dla Bartosza Iwana. To kolejny gracz po przejściach, który chce z pomocą Nawałki wrócić do wielkiej gry. Co ciekawe, Iwan będzie grał z numerem 14, z którym w poprzednim sezonie występował Prejuce Nakoulma. Napastnik z Burkina Faso oczekuje na transfer.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]